همکاری شرکت فروشگاه زنجیره‌ای رفاه و یونیسف برای حمایت از کودکان

 

طی مراسمی با حضور نماینده یونیسف در ایران تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و سازمان بین‌المللی یونیسف در راستای حمایت از کودکان آسیب‌دیده و در معرض آسیب به امضا رسید.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، فرشید گلزاده کرمانی در مراسم «عقد تفاهم‌نامه همکاری بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و صندوق کودکان ملل متحد (یونیسف) در راستای حمایت از کودکان آسیب‌دیده و در معرض آسیب» گفت: این تفاهم‌نامه بین مجموعه شرکت فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه و یکی از بزرگترین و معتبرترین سازمان‌های بین‌المللی دنیا منعقد می‌شود.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه افزود: هدف ما از این قرارداد ارتقاء سبک زندگی مردم و فراهم کردن زندگی بهتر برای مردم است.

وی اظهار کرد: بنابراین در این مسیر عقد تفاهم‌نامه‌های همکاری با یونیسف این فرصت را به ما می‌دهد که از تجارب طولانی مدت و بین‌المللی ارزشمند یونیسف در جهت تحقق این ماموریت استفاده کنیم و علاوه بر این اعتبار یونیسف این امکان را به ما می‌دهد که این اعتماد را به مشتریان منتقل کنیم.

در ادامه این مراسم ویل پارکس با بیان اینکه یونیسف بیش از ۷ دهه با مردم و دولت ایران سابقه همکاری دارد، گفت: سال گذشته آغاز همکاری مجدد را با بخش خصوصی جشن گرفتیم.

نماینده یونیسف در ایران اظهار کرد: احساسات مردم ایران و مصمم بودن آنها برای کمک به همنوع این امکان را به ما می‌دهد، تا از امکانات بی‌شماری که در کشور ایران وجود دارد، برای کمک به کودکان این کشور استفاده کنیم.

وی افزود: همچنین توان بالقوه‌ای که فروشگاه رفاه دارد باعث می‌شود تا همکاری بین فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و یونیسف شکل بگیرد و بتواند زندگی کودکان ایران را از جهات مختلف مانند بهداشت، آموزش و رفاه اجتماعی تغییر داد.

پارکس با بیان اینکه این برنامه همکاری یونیسف با فروشگاه رفاه یک برنامه ۳ ساله است، گفت: یونیسف در ۱۹۲ کشور در جهان فعالیت دارد و با بخش‌های خصوصی مختلفی در کشورهای مختلف جهان در ارتباط است.

براساس این گزارش در ماموریت شرکت رفاه ارتقاء سطح زندگی مردم ایران از لحاظ سلامت، آگاهی آموزش و تغذیه به ویژه کودکان محروم و آسیب‌دیده هدف‌گذاری شده است.