اخبار-ارقام نگار اندیشه

فروش کالای خارجی دارای مشابه داخلی در اتکا ممنوع است

 

وزیر دفاع با بیان اینکه نیروهای مسلح خود را در کنار دولت موظف به حمایت از تولید داخلی می‌دانند، گفت: هم اکنون در همه فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا، فروش کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود ممنوع شده است.

 

سایت خبری تحلیلی هنگام

 امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که به عنوان وزیر معین ستاد اقتصاد مقاومتی به استان زنجان سفر کرده است در جریان بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی زنجان با اشاره به برنامه‌های دولت برای رونق و شکوفایی واحدهای تولیدی اظهار داشت: دولت همچنان با جدیت به دنبال تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در زمینه سیاست های اقتصاد مقاومتی برای رونق واحدهای تولیدی و رفع مشکلات آنان در سطح کشور است.

وزیر دفاع با اشاره به برنامه های دولت در این زمینه افزود: در این مسیر دولت از ظرفیت بخش خصوصی به عنوان صاحب اصلی حوزه تولید حمایت کرده و دست سرمایه گذاران را به گرمی می فشارد.

وی با تاکید بر اینکه همه تلاش دولت در بخش های مختلف بر حمایت از تولید و رفع موانع پیش روی واحدهای تولیدی است، تصریح کرد: در استان زنجان گام‌های خوبی برای رونق اقتصادی و فعال نگه داشتن واحدهای تولیدی برداشته شده و درک و فهم قابل قبولی در میان مسئولان ایجاد شده است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروهای مسلح نیز خود را در کنار دولت موظف به حمایت از تولید داخلی می‌دانند، تصریح کرد: هم اکنون در همه فروشگاه های زنجیره ای اتکا، فروش کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل تولید می‌شود ممنوع شده و به جد حمایت از تولید داخلی در دستور کار قرار دارد.

حاتمی در پایان با بیان اینکه باید همه مسئولان با عزم و اراده جدی برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی گام های بزرگی بردارند، تاکید کرد: دولت عزم خود را جزم کرده و مصمم است که با رفع موانع و مشکلات واحدهای تولید، زمینه رونق اقتصادی و بالندگی واحدهای تولیدی را محقق کند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح امروز از چند طرح تولیدی و صنعتی زنجان بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات واحدهای تولیدی استان قرار گرفت.
 
 

تازه‌ها و خبرها

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کبیری طامه (شاهین شمالی)، 20 متری گلستان شرقی، کوچه مشعوف، کوچه سوم، پلاک 9، ساختمان ارقام نگار

تلفن:  45831 (021)

44895670 (021)

ایمیل: contact@arghamnegargroup.ir