نرم افزار فروشگاهی پوشاک

با وجود گردش مالی بالغ بر 1.2 تریلیون دلار به صورت سالیانه در بازار پوشاک جهانی از جمله آمریکا و اروپا و هزینه سرانه‌ای برابر با 3,000,000 ریال در ایران برای هر ایرانی، فرصت بزرگی برای خرده فروشان پوشاك وجود دارد. اما با وجود چالش‌های عظیم و در حال ظهور و رقبای سرسخت، این فن‌آوری‌های جدید هستند كه تلاش‌های شما برای ساخت و حفظ یک نام تجاری پاسخگو و قابل اعتماد را به ثمر می‌نشانند.

همراه با یک چشم انداز رقابتی، با كاهش بار فرآیندهای پیچیده، ایجاد چرخه خرید هوشمند، پیش بینی سایز، رنگ، سبک و انتظارات مشتری، در فروشگاه و در دسترس بودن كالاها برای مشتریان، رشد و موفقیت خود را رقم بزنید.

نرم افزار فروشگاهی پوشاک

ارقام نگار اینجاست برای یاری شماراهكار ارقام نگار مقرون به صرفه و کاملا یکپارچه از صندوق فروش (POS) تا حسابداری، پشتیبان تصمیمات شماست. شاخص‌های كلیدی موفقیت در صنعت پوشاك و مرتفع نمودن نقاط چالش، مانند خرید مناسب و بموقع، سهولت ایجاد ارتباط دو سویه با مشتری، استفاده از اعتبار و نقدینگی بالا، موجودی كالای محدود و هزینه بر، چگونگی به نمایش گذاشتن كالاهای موجود، همه و همه در یك راه حل نرم افزاری ارایه می‌گردد.

پیش بینی و ردیابی رفتار مشتریانبا استفاده از قابلیت‌های راهكار ارقام نگار، با دریافت اطلاعات اولیه مشتریان و تشكیل پروفایل مشتری و انجام تنظیمات امتیاز و اعتبار رابطه‌ای وفادارانه با مشتری ایجاد نمایید. گزارشات سلایق و نوع رفتار مشتریان در نرم‌افزار را رصد كرده و پیشنهادات بهتری برای او داشته باشید. از مشتریان نظرسنجی كنید و مطلوبیت فروشگاه خود را از لحاظ رفتار فروشندگان، كیفیت كالاها، دكوراسیون و ... بسنجید. 
نرم افزار فروشگاهی پوشاک
نرم افزار فروشگاهی پوشاک

مدیریت موجودی كالا و انبار
اگر مشتری نتواند آنچه را كه دلخواه اوست در فروشگاه‌های شما پیدا كند، شما هم فروش خود را از دست داده‌اید و هم به یک رقیب فرصت رشد داده اید. ارقام نگار این خطر را با قابلیت‌های مدیریت موجودی با حفظ حد موجودی كالا و سفارش آن در زمان واقعی، و بر اساس دریافت تجزیه و تحلیل فروش و خرید كالای آگاهانه‌تر، از بین می‌برد.

توزیع بهینه كالا در فروشگاه‌هاامتیاز فروشگاه‌های زنجیره‌ای نسبت به سایرین بهره‌گیری از مكان‌های متعدد با سلایق متفاوت بومی ‌آن مكان‌هاست. ارقام نگار با در اختیار گذاشتن ابزار ایجاد شاخص‌ها برای شناسایی این سلایق و رفتارها، توزیع كالا در فروشگاه‌های شما را بهینه كرده و ضمن ایجاد فروش بیشتر، خواب سرمایه كالایی شما را كاهش می‌دهد.     
نرم افزار فروشگاهی پوشاک
نرم افزار فروشگاهی پوشاک

گسترش نمایندگی‌ها و شعب
با بکارگیری راهكارهای ارقام نگار و نرم افزار فروشگاهی باران برند شوید. فروشگاه‌های خود را با اطمینان در ازای سرمایه گذاری دیگران گسترش دهید. تامین‌كنندگان، مارک‌ها و برندها را جذب كنید و با خیالی آسوده قلمرو خود را زیر نظر داشته باشید.

تازه‌ها و خبرها

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کبیری طامه (شاهین شمالی)، 20 متری گلستان شرقی، کوچه مشعوف، کوچه سوم، پلاک 9، ساختمان ارقام نگار

تلفن: 46048295  -  44895670

          44486638  -  44411906

ایمیل: contact@arghamnegargroup.ir