نرم افزار فروشگاه های لوازم خانگی و مبلمان

با شروع زندگی اجتماعی، بشر روند بهینه سازی خود را آغاز نمود و در این راه به ابداعات بسیاری دست زد و برای پیشبرد زندگی از وسائلی بهره برد که برای راحت تر زندگی کردن خود نیاز به آن داشت. بنابراین وجود لوازم خانگی در ادوار مختلف همواره در پیرامون زندگی انسان‌ها قرار داشته و دارد.
وسایل خانگی دستگاه‌هایی هستند که کار‌های روزانه‌ی خانه‌داری و زندگی را آسان تر می‌کنند. این وسایل زندگی انسان را متحول کرده‌اند و سبب بالا بردن کیفیت زندگی عمومی شده‌اند.

نرم افزار فروشگاهی لوازم خانگی

یک راهکار چند وجهی برای فروشگاه‌های پیشروشما با نسل جدیدی از مشتریان مواجه هستید چه دلخواهتان باشد یا نه، این مشتریان کالا را لوکس و به روز می‌خواهند و همانند یک اشراف زاده انتظار دارند آن را در منزل خود ویا در جایی که برای آن مشخص کرده‌اند تحویل بگیرند. البته شما در فروش مختارید. می‌توانید نفروشید و مشتری پر توقع را به رقیبتان هدیه دهید، اما طرف صحبت ما کسانی هستند که همیشه اعتقاد دارند حق با مشتری است، در هر شرایطی.

پیش بینی و ردیابی رفتار مشتریانبا استفاده از قابلیت‌های راهكار ارقام نگار، با دریافت اطلاعات اولیه مشتریان و تشكیل پروفایل مشتری و انجام تنظیمات امتیاز و اعتبار رابطه‌ای وفادارانه با مشتری ایجاد نمایید. گزارشات سلایق و نوع رفتار مشتریان در نرم‌افزار را رصد كرده و پیشنهادات بهتری برای او داشته باشید. از مشتریان نظر سنجی كنید و مطلوبیت فروشگاه خود را از لحاظ رفتار فروشندگان، كیفیت كالاها، دكوراسیون، ارسال کالا و ... بسنجید.
وفاداری مشتری
نرم افزار انبار فروشگاهی

مدیریت موجودی كالا و انباربا راهکار ارقام نگار و نحوه فروش خاص تعبیه شده در نرم‌افزار، براحتی می توانید موجودی کالای فروشگاه‌ها و انبارهای خود را مدیریت وکنترل نمایید. ازفروشگاه بفروشید و موجودی کالا را از انبار کسر و برای مشتری ارسال نمایید. برنامه توزیع مناسبی از کالاها را برای فروشگاه‌های خود تنظیم کنید. و کالاها را در قالب مجموعه و سِت کامل مدیریت و به فروش برسانید.

ارسال و تحویل کالا به مشتریساده‌ترین انتظار مشتریان از فروشگاه‌های لوازم خانگی و مبلمان تحویل بموقع و سالم كالای خریداری شده است. با راهکار ارقام نگار می‌توانید تمامی این فرآیند را از مرحله فروش در فروشگاه، ارسال از انبار و تحویل به مشتری را عملیاتی سازید.
نرم افزار حمل و لجستیک
ویترین دیجیتال

نمایش تمام کالاهای موجود در انبار به صورت ویژهگاهی ممکن است به دلایل مختلفی مانند کمبود فضای کافی نتوانید تمام کالاهای موجود خود را در یک فروشگاه برای مشتری به نمایش بگذارید که همین امر باعث کم فروش شدن برخی از کالاها می‌گردد.اینجاست که ایده‌های نو به همراه تکنولوژی‌های پیشرفته راهکاری خارق العاده بوجود می‌آورد!یک انتخاب: کاتالوگ دیجیتال یا ویترین دیجیتال؟

تازه‌ها و خبرها

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان کبیری طامه (شاهین شمالی)، 20 متری گلستان شرقی، کوچه مشعوف، کوچه سوم، پلاک 9، ساختمان ارقام نگار

تلفن: 46048295  -  44895670

          44486638  -  44411906

ایمیل: contact@arghamnegargroup.ir